Італійсько-американська марка представила перший електричний позашляховик із запасом ходу до 800 км

Заснований у 2022 році італійсько-американський стартап з виробництва електромобілів Aehra надає більш детальну інформацію про свої перші продукти після підписання угоди з австрійським виробником акумуляторів Miba. Завдяки індивідуальним акумуляторним блокам постачальника, Aehra очікує, що її перший позашляховик пропонуватиме запас ходу до 800 км.

“Miba особливо добре підходить для забезпечення того типу функцій, які ми хочемо мати в наших батареях, щоб забезпечити оптимальний запас ходу та ефективність, а також інтеграцію з конструкцією кузова нашого позашляховика та седана”, – сказав Стефано Маццетті, голова відділу закупівель Aehra. «Miba знаходиться на передньому краї технологій та виробництва акумуляторів».

Стартап заявляє, що хоче бути автовиробником преміум-класу, тому акумуляторна система, що зроблена на замовлення, принесе йому більше користі, ніж готове рішення. Завдяки цій угоді перший позашляховик Aehra зможе використовувати систему заряджання 950 В для швидкого заряджання потужністю 350 кВт.

Автовиробник каже, що автомобілі використовуватимуть акумуляторну батарею ємністю 120 кВт/год, яка, за його оцінками, дасть йому запас ходу до 800 км на одній зарядці. Досягненню цієї високої мети сприятиме оптимізація ефективності акумуляторів та силових агрегатів, яка виникає у результаті партнерства з Miba.

Акумулятори, що виготовлені на замовлення, також дозволять Aehra більш ефективно проектувати силову структуру в автомобілі. Крім того, автомобіль буде здатний передавати електроенергію у двох напрямках, що дозволить його власникам забезпечувати електрикою інструменти, побутову техніку та свій будинок.

Aehra вперше представила свій позашляховик у жовтні і має намір розпочати постачання наприкінці 2025 року. Автовиробник також має намір представити свій другий автомобіль, седан, заснований на тій же платформі, у червні. Автовиробник планує продавати свої автомобілі в Європі, Китаї, країнах Перської затоки та Північній Америці.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело aehra.com