Індійська Tata пообіцяла випустити бюджетні електрокари

Новинки будуть дешевшими, ніж актуальний кросовер Nexon EV.

Індійська корпорація Tata поділилася з журналістами видання Live Mint своїми планами щодо електрифікації модельного ряду. Як запевняє автовиробник, наступного року на нас чекають бюджетні новинки.

Сьогодні лінійка електрокарів Tata складається із двох моделей: компакту Tigor EV та кросовера Nexon EV. Обидві машини виготовлені на основі бензинових і мають ряд недоліків у конструкції, тому що в ній зберігаються бензинові рудименти. Що важливо, незважаючи на досить скромну лінійку Tata займає 88% електромобільного ринку Індії.

Головний конкурент Tata в особі Mahindra намагається відвоювати частину ринку у конкурентів і теж готує новинки. Так незабаром дебютує електрична версія кросовера XUV400. Але Tata має чим відповісти. Наступного року планується випустити компактний позашляховик, який буде дешевшим за актуальний Nexon EV, а значить і дешевшим, ніж Mahindra XUV400 EV.

Як запевняють наші колеги, загадкову новинку збудують на якійсь модернізованій платформі, яка підтримує встановлення як ДВЗ, так і електромоторів. Цілком імовірно, що новий електромобіль буде лише батарейною версією мініатюрного кросовера Punch. Слідом за ним в 2024 з’явиться середньорозмірний позашляховик Curvv, а ще через рік компанія випустить серійне втілення концепту Avinya.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело livemint.com