Індіанці вимагають заборонити назву Jeep Cherokee

Американський телеканал CNN повідомив про вимогу індіанського народу Черокі заборонити назву відомого позашляховика Jeep Cherokee. Вождь племені, яке проживає на території США, Чак Держкіно-старший офіційно звернувся до автовиробника та закликав припинити використання назви його народу.

У своєму зверненні вождь наголосив, що Америка зараз знаходиться в такому віці, коли компанії повинні припинити використання корінних назв, малюнків й тотемних тварин для ідентифікації продукції.

“Нам не робить честі, прикручена до борту автомобіля назва нашого народу”, – говорить Чак Держкіно-старший.

Крім того, вождь додав, що його народ не піде ні на які угоди з автовиробником, які можуть дозволити компанії Jeep продовжувати користуватися назвою Cherokee.

“Це найдорожче для нас, це частина нашої ідентичності”, – підкреслив вождь.

Відомо, що компанія Jeep вже прокоментувала вимогу індіанського народу. Представники автовиробника заявили, що підходять з відповідальністю до підбору назв для моделей своїх автомобілів.

“Протягом багатьох років ми піклуємося про облаштування та вшанування корінних народів Америки, про їх шляхетність, доблесть та гордість”, – йдеться в заяві Jeep.

Нагадаємо, що модель Jeep Cherokee випускалася з 1974 по 2001 рік, а Grand Cherokee виробляється з 1993 року. Вісім років тому автовиробник випустив Jeep Cherokee нової генерації.

Джерело edition.cnn.com


Коментарі
Завантаження...