Індіанці примушують Jeep відмовитися від моделі Cherokee

Днями стало відомо, що керівник корпорації Stellantis Карлос Таварес заявив про готовність поміняти назву популярним моделям Jeep через претензії корінного народу Америки черокі. Як зазначає видання The Wall Street Journal, бренд Jeep належить цьому концерну та вже більш як п’ять десятиріч випускає модель позашляховика Cherokee.

Раніше вождь черокі Чак Хоскін-молодший заявив, що використання назви їх племені в найменуваннях популярних моделей Jeep не робить честь для корінного народу Америки. Він закликав корпорації й спортивні команди відмовитися від назв свого та інших племен.

За словами очільника Stellantis, зараз компанія веде діалог з індіанцями з приводу використання Cherokee в одних з найбільш популярних моделей Jeep. Зазначається, що компанія готова піти на будь-які кроки та відмовитися від моделі Cherokee, але офіційного рішення по цьому питанню ще немає.

“На даному етапі я не знаю, чи є реальна проблема. Але якщо вона є, що ж, звичайно, ми її вирішимо”, – запевнив Карлос Таварес.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Джерело cbsnews.com

Коментарі
Завантаження...