Ілон Маск припинив продаж електромобілів Tesla за Bitcoin

Bitcoin на цьому тижні подешевшав нижче позначки 50000 доларів.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск (Elon Musk) оголосив, що компанія перестала приймати Bitcoin в якості оплати за свої електричні автомобілі. Офіційна причина полягає в неспокої з приводу впливу на навколишнє середовище.

Такий розвиток подій здається досить дивним, враховуючи, що компанія почала приймати біткойни як спосіб оплати своїх автомобілів поряд з традиційними варіантами буквально в кінці березня.

Відповідно до опублікованої заяви, компанія знову почне приймати платежі в Bitcoin, як тільки процес їх видобутку «перейде на більш стійку енергетику». Ілон Маск додає, що компанія також «вивчає інші криптовалюти, які використовують <1% енергії/транзакції біткойнів».

Поряд з цим Ілон Маск також заявив, що компанія більше не буде продавати біткойни з накопичення на суму близько 1,5 мільярда доларів, зробленого раніше в цьому році. Раніше Tesla продала деякі з цих біткойнов в першому кварталі цього року, що допомогло компанії продемонструвати квартальний прибуток.

На цьому тижні біткойн подешевшав нижче 50000 доларів, однак після публікації даної замітки ціна скорегувалась вище цієї позначки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co