Ілон Маск побудує зарядну ретро-станцію з кінотеатром і рестораном

Нова інфраструктура відкриється в Санта-Моніці.

Незабаром в каліфорнійській Санта-Моніці відкриється нова зарядна станція Tesla. Там глава компанії Ілон Маск має намір здійснити свою давню мрію, створивши комплекс в стилі 50-х з рестораном, що обслуговує клієнтів, яким не потрібно виходити зі своїх машин.

Такі ресторани були поширені в післявоєнні роки, але поступово їх популярність в США стала падати, оскільки час обслуговування виявлялося більшим, ніж в звичайних закладах. Однак якщо одночасно з очікуванням і вживанням їжі ви заряджаєте свій електромобіль, ваш час не витрачається даремно.

Вперше ідею поєднати зарядну станцію з рестораном Маск висловив в 2018 році, проте досі до її реалізації справа не доходила. Тепер же мова йде про ресторан на 50 автомобілів і навіть про кінотеатр просто неба на 100 машин. В останньому будуть показуватися кліпи, нарізані зі 100 кращих фільмів в історії.

Маск не згадав загальну кількість зарядних терміналів, але можна припустити, що кожне місце на парковці ресторану і в кінотеатрі будуть забезпечені можливістю підключення до мережі.

Новина про будівництво зарядної станції в Санта-Моніці з’явилася на тлі повідомлень про перевантаженість мережі фірмових суперчарджерів Tesla, яких вже не вистачає на всіх власників електромобілів. Для розв’язання проблеми в Каліфорнії автовиробник ввів 50% нічну знижку, щоб стимулювати клієнтів і розвантажити зарядки в години пік, пише Electrek.co.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...