Ілон Маск назвав нову дату запуску заводу в Берліні

Через німецьких бюрократів запуск підприємства відкладений до кінця року.

Минулої неділі глава компанії Tesla прилетів до Берліна, де відвідав споруджуваний автомобільний завод. Спілкуючись з репортерами, він підтвердив, що запуск підприємства, який спочатку планувався на середину літа, відкладається, пише агентство Reuters.

«Складно робити обіцянки, бо почати випуск автомобілів ми зможемо тільки після того, як всі необхідні для цього умови будуть виконані. На сьогодні представляється, що ми зможемо зробити це до кінця поточного року».

Маск також підтвердив, що проблеми пов’язані із затримками з боку німецьких чиновників. Він не став нікого звинувачувати в злочинних діях, але висловився з приводу зайвої зарегульованості.

«Я вважаю, що всім було б легше, якби стало менше бюрократії. Потрібно придумати якийсь інструмент, який дозволив би скасовувати зайві законодавчі вимоги. Інакше з часом всілякі обмеження будуть лише наростати до тих пір, поки всі не будуть змушені просто зупинити свою роботу».

Безпосередньо з берлінськими чиновниками Маск зустрічатися не став, доручивши врегулювання питання своїм підлеглим.

Завод, що будується, повинен стати третім автоскладальним підприємством Tesla після фабрик в Каліфорнії і в Шанхаї. На ньому, зокрема, стануть випускати кросовери Model Y, які досі офіційно в Європі не продаються. Крім того, вже розпочато будівництво четвертого автомобільного заводу Tesla, який розташовується в Техасі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co