Ілон Маск: кліматичні системи Tesla в десять разів кращі від будь-яких інших

Ефективність повітряного фільтра салону електромобілів Tesla Model S і Model X завжди була предметом особливої ​​гордості Tesla. Компанія також впровадила в Model 3 і Model Y теплові насоси, що дозволяють економити електроенергію. Нещодавно Ілон Маск (Elon Musk) черговий раз згадав про наміри зробити побутову кліматичну систему, а заодно похвалив наявну автомобільну.

Як зазначає Electrek з посиланням на чергові висловлювання глави Tesla на сторінках Twitter, Маск поскаржився на низьку обізнаність аудиторії про чудові якості бортової кліматичної системи електромобілів даної марки. За його словами, вона перевершує будь-яку іншу в десять разів. Цей факт гідний всілякого просування в інформаційному середовищі, глава Tesla навіть висловив готовність сприяти поширенню подібної інформації. Попутно він заявив, вже не перший раз, що було б здорово застосувати досвід Tesla при створенні побутової кліматичної системи, яка могла б кондиціонувати повітря, охолоджувати і нагрівати його без зайвого шуму і з мінімальними витратами електроенергії.

Зараз Tesla працює над оновленням програмного забезпечення, яке дозволить знизити рівень шуму від бортової кліматичної системи оновленої Tesla Model S. Нагадаємо, як і попередниця, вона оснащується фільтром HEPA вражаючої площі, здатним затримувати до 99,97% пилу, бактерій, пилку і інших частинок розміром понад 0,3 мкм. У новому поколінні Tesla Model S також застосовується тепловий насос, що дозволяє збільшити запас ходу на 30% взимку, а також знизити на 50% витрати електроенергії на обігрів салону. Подібні пристрої Tesla готова застосовувати і в побутових кліматичних системах, як раніше пояснював Ілон Маск.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...