Ілон Маск: інженери Tesla працюють над дешевим електромобілем наступного покоління

Як стало відомо, інженери Tesla розробляють платформу електромобіля наступного покоління, яка повинна стати вдвічі дешевшою за платформу Model 3/Y і тим самим знизити вартість готового автомобіля. Про це розповів особисто власник компанії  Ілон Маск.

Маск і Tesla вже давно обіцяють дешевші електрокари, проте інфляція та високий попит призвели до постійного зростання цін.

Раніше в компанії говорили про створення платформи нового покоління, яка б дозволила створити електромобіль вартістю $25 тис. Ілон Маск навіть обіцяв, що Tesla планує випустити дешевший електромобіль уже в 2023 році.

Однак потім у Tesla перестали працювати над цим проєктом — компанія перемкнулася на людиноподібного робота Optimus та нарощування виробництва Model Y.

Однак Маск підтвердив, що виробництво дешевих електромобілів все ще входить до планів Tesla, пише Electrek. За його словами, зараз інженери розробляють платформу електромобіля наступного покоління, яка буде коштувати дешевше за платформу Model 3 і Y.

Видання передбачає, що цей «дешевий» електромобіль коштуватиме $25−35 тис. Наприклад, Model 3 прямо зараз коштує понад $47 тис. Нижча ціна буде забезпечена нижчою вартістю платформи, зменшенням кількості працівників, які збиратимуть електромобіль, а також виробничих площ, що необхідні для сучасних машин Tesla.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело nv.ua