Hyundai відкликає електромобілі в США і припиняє їх продажу в Кореї

Проблеми з гальмами кросоверів Kona Electric і Nexo підтвердилися.

За відкликанням електричних кросоверів Hyundai пішла аналогічна компанія в США. У акумуляторного Kona Electric і водневого Nexo підтвердилася проблема з гальмами.

Як ми і припускали, справа в системі рекуперації. Через помилкове спрацьовування датчика рекуперація енергії гальмування відключається. Основна гальмівна система при цьому продовжує працювати, проте водієві доведеться прикладати більше зусиль на педаль гальма.

Оскільки дефект може проявитися несподівано, водій виявляється не готовою до зміни характеру гальмування машини, що створює аварійну ситуацію. На щастя, дефектними є тільки 1% від більш ніж восьми тисяч машин, що відкликаються, а усунути несправність можна простий перепрошивкой. Очікується, що це буде зроблено в січні 2021 року.

У самій Кореї після двох масштабних відкликань Hyundai вирішила і зовсім припинити продажі Kona Electric. Про це пише агентство Reuters з посиланням на місцеві ЗМІ. У компанії цю інформацію не підтвердили і не спростували, але натякнули, що раз в 2021 році на ринок виходить більш сучасний електричний кросовер Ioniq 5, проблеми з Kona Electric відходять для них на другий план.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!