Hyundai та SK Innovation розроблять акумулятори для гібридних автомобілів

Сьогодні вранці в Сеулі глави компаній Hyundai Motor і SK Innovation підписали угоду про спільну розробку тягових акумуляторів для майбутніх гібридних автомобілів Hyundai Motor і Kia. Гібриди поєднують ДВС і електродвигуни, що диктує свої особливості для тягових акумуляторів таких транспортних засобів. Партнери розраховують, що вони створять оптимальні батареї для всіх режимів роботи гібридних автомобілів.

Згідно з домовленістю, нові акумулятори будуть встановлюватися в гібридні автомобілі Hyundai Motor і Kia з 2024 року. Це означає, що виробництво повинно розпочатися не пізніше 2023 року. Фактично у партнерів не більш двох років на розробку нових акумуляторних батарей (а з урахуванням підготовки виробництва навіть менше – від півтора року до року), що може натякати на вже наявну концепцію і набір базових технологій.

Можна запідозрити, що договір про співпрацю Hyundai Motor і SK Innovation – це своєрідний маневр Hyundai Motor, щоб уникнути патентних претензій, зокрема, від компанії LG Energy Solution, з якої SK Innovation зовсім недавно полагодила серйозний патентну суперечку. На жаль, ми не знаємо подробиць укладеної ліцензійної угоди між SK Innovation і LG Energy Solution, щоб зробити точні висновки.

За словами Hyundai Motor, вони будуть співпрацювати з SK Innovation протягом усього процесу, що охоплює проєктування, виробництво і оцінку якості, щоб розробити безпечну і економічну систему акумуляторів, найбільш слушну для гібридних моделей. Додамо, батареї будуть випускатися в формфакторі «мішечок», а не у вигляді циліндричних осередків.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело en.yna.co.kr