Hyundai та LG будують в Індонезії завод з виробництва акумуляторів для електромобілів

Індонезія має в своєму розпорядженні одні з найбільших розвіданих запасів нікелю в світі, тому в епоху переходу транспорту на електротягу інтерес до цього ресурсу проявляють багато компаній, включаючи Tesla. Корейському альянсу Hyundai Motor і LG Energy Solution вдалося обійти конкурентів і приступити до будівництва першого в країні підприємства з випуску тягових батарей.

Місцева влада дуже ревно ставиться до промислового співробітництва з іноземними компаніями, і з ходу відмітала ті проєкти, які були націлені виключно на сировинний експорт. Корейським партнерам вдалося переконати уряд Індонезії, що обидві компанії зможуть налагодити в країні випуск тягових батарей з використанням місцевої сировини. Підприємство загальною вартістю $1,1 млрд налагодить постачання акумуляторів для електромобілів марок Hyundai і Kia, а всього LGES має намір вкласти в місцеву економіку не менше $9,8 млрд.

Будівництво першого підприємства завершиться в 2023 році, а в першій половині 2024 року воно почне видавати продукцію. Після виходу на проєктну потужність підприємство зможе щорічно випускати акумулятори сукупною ємністю 10 ГВт‧год, чого достатньо для оснащення понад 150 тисяч електромобілів. Надалі продуктивність підприємства можна буде збільшити втричі. Hyundai налагодить в Індонезії збірку електромобілів і допоможе розвивати зарядну інфраструктуру для них.

Президент Індонезії Джоко Відодо (Joko Widodo) на церемонії запуску будівництва підприємства висловив упевненість, що при грамотному управлінні Індонезія в перспективі найближчих трьох або чотирьох років зможе стати провідним постачальником продукції, що містить нікель, включаючи акумулятори.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...