Hyundai розробляє новий потужний турбомотор

Південнокорейська компанія Hyundai розробляє новий наддувний двигун для майбутніх «заряджених» моделей.

Новий силовий агрегат буде встановлюватися під капотами спортивних моделей N-серії наступного покоління. Причому мотор побудують в відповідно до сучасних технологій. Так, новинка може запозичити деякі особливості конфігурації системи упорскування і конструкції головки блоку циліндрів у ралійних машин Hyundai. Варто нагадати, що бренд виграв кубок конструкторів за підсумками минулого сезону WRC.

Новий чотирициліндровий двигун отримає робочий об’єм в 2,3 літра. Він зможе розкручуватися до 7000 оборотів в хвилину. Причому передбачувану потужність агрегату виробник поки не розкриває. Однак, з огляду на його граничні обороти, мотор може виявитися навіть могутніше, ніж 2,5-літровий двигун від Sonata N Line. Він розвиває 294 кінських сили і 422 Нм крутного моменту.

Першим автомобілем, який може отримати новий двигун, стане потужний і швидкий седан Hyundai Sonata N. Автомобіль намір представити в наступному.

Відзначимо, що «заряджені» бренди є практично у кожного автовиробника. Найбільш відомими є Mercedes-Benz AMG, Audi S і RS, BMW M, а також підрозділ R у Volkswagen.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!