Hyundai прискорює запуск нового покоління Hyundai Santa Fe

За даними корейських ЗМІ, південнокорейський автовиробник вже працює над Hyundai Santa Fe п’ятого покоління під кодовою назвою MX5, яке вийде до середини 2022 року, на шість місяців раніше спочатку запланованого терміну.

Оновлений Hyundai Santa Fe страждає від млявих продажів, це факт. З моменту запуску у 2000 році Santa Fe першого покоління залишався на троні до 2020 року, року запуску Sorento четвертої генерації. Згідно з галузевими джерелами, Hyundai вже працює над наступним, п’ятим за рахунком поколінням Santa Fe.

Hyundai спробував підсилити модельний ряд Santa Fe, застосувавши глибокий рестайлінг, який більше схожий на повністю змінену модель. Зазвичай косметичні зміни проводилися протягом 3 років після випуску нового покоління і були незначні, але у випадку з Santa Fe і, як правило, з іншими моделями Hyundai, була застосована нова платформа разом з новим дизайном.

Минулого року Hyundai продав в цілому 57578 одиниць Santa Fe, в той час, як новий Kia Sorento розійшовся тиражем в 76883 одиниці. Це менше, ніж, наприклад, 64791 одиниця Palisade, який коштує набагато більше, ніж Santa Fe. Модель з набагато меншою осадкою, Renault Samsung QM6, випустила 46740 одиниць. Дивлячись на ці цифри, можна зробити висновок, що Santa Fe повністю переможений.

Проблеми для Santa Fe є навіть всередині самого Hyundai, у вигляді недавно випущеного Tucson, який виявився всього на 1 см меншим, ніж Santa Fe, завдяки своїй подовженій версії LWB, що продається в Південній Кореї і США, крім іншого, в гібридних версіях. Уже підтверджено, що наступне покоління Santa Fe виросте з кросовера середніх розмірів в повнорозмірний позашляховик.

До випуску Sorento четвертого покоління (кодова назва MQ4) Santa Fe був позашляховиком номер один в Південній Кореї – це перший позашляховик, розроблений Hyundai Motor Company. Протягом поколінь його вибирали багато покупців, оскільки з кожним поколінням він вдосконалюється. Але з запуском частково зміненого Santa Fe все змінилося.

Ситуація може погіршитися, коли Kia випустить Sportage нового покоління десь в червні. Як і Tucson, він додасть в розмірах і отримає гібридну систему, і все це поряд з дизайном, який, як у випадку з K5 або Sorento, може залучити клієнтів і збільшити продажі. Багато в чому здається малоймовірним, що продажі Santa Fe відродяться з новим дизайном. Річні продажі – це чимале число, однак той факт, що їх кількість зменшилася, попри рестайлінг, є доказом наявності проблеми.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com