Hyundai припинить продаж авто з ДВЗ на користь електрокарів

Компанія Hyundai припиняє продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на ринку Норвегії. Вже з 2023 року норвезька лінійка бренду складатиметься виключно з електрокарів.

Як стало відомо AMPERCAR.com, це перший випадок, коли автовиробник, який основну частину прибутку отримує саме від продажу звичайних автомобілів з ДВЗ, повністю відмовляється від них на користь електроавто.

На думку експертів, відмова від продажів машин з ДВЗ буде вигідна для компанії як у фінансовому, так і в іміджевому плані. Це пов’язано з тим, що авторинок Норвегії, на відміну від інших, на 80% складається з електромобілів, а в продажах Hyundai частка таких машин узагалі досягає 93%.

Станом на грудень 2022 року модельний ряд Hyundai в Норвегії складається з п’яти моделей, дві з яких – гібридні, а три – електричні. Це гібридні кросовери Tucson PHEV і Santa Fe PHEV, а також повністю електричні Ioniq, Ioniq 6 і Kona EV.

Нагадаємо, в листопаді поточного року українці придбали понад 2,2 тисячі нових та вживаних електромобілів. Це на +33% більше, ніж у листопаді минулого року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!