Hyundai припиняє продаж електромобіля Kona Electric в Кореї

Про туманне майбутнє кросовера Hyundai Kona Electric ходили чутки, а тепер стало відомо, що він йде з рідного для автовиробника ринку Південної Кореї. Інформаційне агентство країни Yonhap повідомило, що Hyundai припинить виробництво Kona Electric для місцевого ринку через відкликання автомобілів, викликане займанням акумуляторів.

Замість цього компанія зосередиться на моделі Ioniq 5 в якості свого флагманського електромобіля. Випадки загоряння батарей і наступні відгуки швидко перетворили Kona Electric з бестселера в модель, що погано продається. У першому кварталі 2021 року компанія повідомила про падіння продажів на 40% в порівнянні з минулим роком.

Відкликали моделі Kona Electric і в США, хоча представник Hyundai повідомив ресурсу Roadshow, що зараз компанія не планує припиняти виробництво і продажі цього автомобіля в Північній Америці.

Нещодавно Hyundai представила оновлену версію Kona Electric з новим зовнішнім виглядом, але ідентичною силовою установкою, яка незабаром надійде в продаж як в Європі, так і в США. Однак для Кореї вона не призначалася. Виробництво Kona Electric для внутрішнього ринку закінчилося в березні, і тепер Hyundai займеться просуванням моделей під маркою Ioniq.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnet.com

Коментарі
Завантаження...