Hyundai показала космічний крокуючий автомобіль

Безпілотний транспортний засіб працює від електрики.

Концерн Hyundai показав концептуальний транспортний засіб TIGER X1. Це безпілотний крокуючий електромобіль, у якого замість підвіски коліс — шарніри, що нагадують ноги, що істотно поліпшують прохідність.

Два роки тому Hyundai вже демонструвала схожий концепт під назвою Elevate, але тоді йшлося про пасажирську машину. Тут же суто безпілотний транспортний засіб без систем життєзабезпечення, що дозволяє використовувати його в непридатних для людського перебування умовах, включаючи Місяць і навіть інші планети.

Про ходову частину майже нічого не відомо. Очевидно, що в рух TIGER X призводять електричні мотор-колеса, які, ймовірно, живляться від тягової батареї. Цікаво, що кожне колесо може індивідуально повертатися на 360 градусів, тобто рухатися боком машина теж уміє.

Сфера застосування у такого транспорту дуже велика. По-перше, це військове призначення. Наприклад, безпілотник зможе доставляти припаси на поле бою без загрози для життя військових. Для розвідки він теж годиться, як і для розмінування.

У мирному житті машина стане в пригоді при ліквідації наслідків катастроф, а також для дослідницьких цілей в районах, де перебуванню людей загрожує небезпека.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com