Hyundai не планує відмовлятися від розробки нових ДВЗ

Виробник пов’язує це рішення із слабкою розвиненістю зарядної інфраструктури у світі.

Наприкінці минулого року з’явилися чутки про те, що Hyundai має намір припинити розробку нових двигунів внутрішнього згоряння. Проте корейська компанія не відмовиться від ДВЗ, а повністю виключати бензинові та дизельні машини з модельного ряду в Європі автовиробник не планує щонайменше до 2035 року.

Як запевняє австралійське видання Car Expert, яке взяло інтерв’ю у технічного радника концерну Hyundai Альберта Бірманна, компанія не припинить розробку нових ДВЗ. Пояснюється це рішення досить просто – Hyundai хоче зберегти свої позиції на світовій автомобільній арені.

«Ми продовжуємо рухатися до нових євростандартів за рівнем вихлопу [під час розробки двигунів внутрішнього згоряння]. Ми не маємо іншого вибору. Я маю на увазі, що ми не відмовляємось від двигунів внутрішнього згоряння, адже ми є глобальним гравцем», – сказав Бірманн.

Далі він згадує про екостандарт Євро-7, який має набути чинності в 2025 році, і про те, що Hyundai має намір виробляти двигуни, що відповідають цьому стандарту. На його думку, електромобілі поки що не можуть повноцінно замінити ДВЗ, оскільки зарядна інфраструктура у світі дуже погано розвинена:

«Отже, ми продовжуємо розвивати двигуни внутрішнього згоряння, але чи створимо ми нову родину двигунів внутрішнього згоряння? Так, нам необхідно дотримуватися норм викидів, а це вимагає інколи інтенсивних розробок. Євро-7, наприклад, стане досить складним завданням. Тож це стоїть на порядку денному».

Зрештою, все залежатиме від того, наскільки суворим буде стандарт Євро-7 і наскільки він збільшить вартість автомобілів з ДВЗ. Hyundai також не відмовляється від ідеї виробництва машин на водневих паливних елементах, на що натякає недавній концепт N Vision 74 Concept.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carexpert.com.au