Hyundai готує дві заряджені моделі

Компанія Hyundai представить концепти Hyundai N Vision 74 та RN22e у Торонто.

Hyundai представить моделі N Vision 74 та RN22e на Канадському міжнародному автосалоні, який пройде з 17 по 27 лютого у Торонто. Присутність автовиробника на заході цього року ознаменує його повернення після трирічної відсутності. Крім демонстрації цих двох яскравих концепцій на заході Hyundai представить повністю електричний Ioniq 6, а також решту своєї лінійки. Він також запропонує тест-драйви багатьох моделей.

“Ми раді повернутися на автосалон у Торонто з канадським дебютом N Vision 74 та глобальним показом RN22e”, – сказав президент і виконавчий директор Hyundai Auto Canada Дон Романо. «Ці автомобілі демонструють незмінну увагу Hyundai до екологічності, продуктивності, дизайну та інновацій. Цього року на відвідувачів Канадського міжнародного автосалону чекає щось особливе від Hyundai».

Hyundai N Vision 74 має дизайн, натхненний культовим Hyundai Pony Coupe, розробленим Джорджетто Джуджаро, але це набагато більше, ніж концепт з дизайном, що інтригує. Справді, N Vision 74 має вдосконалений водневий блок спереду, акумуляторну батарею на 62,4 кВт/год та пару електродвигунів на задній осі, які виробляють 670 к.с. потужності та 900 Нм крутного моменту.

Цей акумулятор можна зарядити, підключивши автомобіль до розетки або водневий блок, який діє як генератор потужністю 85 кВт з баком, який можна поповнити всього за п’ять хвилин.

RN22e повністю електрична модель, оснащена акумуляторною батареєю на 77,4 кВт/год, яка працює разом із парою електродвигунів, виробляючи 576 к.с. потужності та 740 Нм крутного моменту. У ньому представлені технології, які використовуватимуться в Ioniq 5 N та Ioniq 6 N.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co