Hycan розкрив зовнішність седана, який більший за Tesla Model 3

Молодий китайський бренд Hycan продемонстрував фотографії нового електричного седану A06. Головною перевагою новинки стануть великі розміри, завдяки яким можна буде зручно розміститися на будь-якому місці.

Відзначимо, що автомобіль отримав досить непоганий екстер’єр. Передні бумерангоподібні фари нагадують такі у концептуального шведського Polestar Precept. Корма ж зроблена мінімалістичною, навіть ліхтарі виконані у вигляді вузької світлодіодної смуги і навряд чи комусь вріжуться в пам’ять. Габарити: 4965 мм завдовжки, 1920 мм завширшки і 1520 мм заввишки. Колісна база – 2850 мм.

Варто зазначити, що компанія Hycan раніше була спільним підприємством NIO та GAC, проте NIO зрештою вийшов з СП, вважаючи його не особливо перспективним і зосередившись на своїх проєктах. Тому логічно, що у всіх моделях використовуються технології від GAC, а якщо точніше, то від його дочірнього підрозділу GAC Aion.

Схоже, в основі Hycan A06 лежить платформа та агрегати від GAC Aion S Plus. A06 має виключно передній привід та два електромотори на вибір: на 183 або 217 кінських сил. В обох випадках максимальна швидкість буде обмежена на позначці 160 км/год. Ємність батареї не розкривається, але відомо, що седан зможе долати близько 500 кілометрів на одній зарядці. Живий дебют Hycan A06 заплановано 18 листопада на автосалоні у Гуанчжоу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carnewschina.com