Hummer позмагається в головних перегонах електричних позашляховиків

Марка стала спонсором команди Chip Ganassi Racing.

Марка GMC концерну General Motors стала титульним спонсором команди Chip Ganassi Racing в чемпіонаті Extreme E. Це нова серія перегонів на електричних позашляховиках, перший етап якої стартує в Саудівській Аравії в квітні поточного року.

За умовами партнерства, на електричному гоночному позашляховику Chip Ganassi Racing буде написано Hummer в честь відродженого суб-бренду GMC. Відтепер під ім’ям Hummer планується випускати електричні пікапи і позашляховики.

Попри напис, машина Chip Ganassi Racing нічим не буде відрізнятися від електромобілів інших команд. За регламентом чемпіонату всі учасники виступають на однакових позашляховиках виробництва французької компанії Spark Racing Technology, яка, в свою чергу, належить керівнику команди Alfa Romeo у Формулі 1 Фредеріку Вассеру.

Hummer стане другим автомобільним брендом в чемпіонаті Extreme E. Першим був Cupra, титульний спонсор команди Abt. На сьогодні Cupra є окремим спортивним брендом, що належить групі Volkswagen і виділеним з SEAT. Під цією маркою вже також представлений електромобіль.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co