Hongqi готує новий великий електрокросовер

Машина може розташуватися на щабель вище флагманського E-HS9.

Преміальний суббренд китайської державної корпорації FAW, запатентував свою нову модель, передбачається, що нею стане новий флагманський кросовер, повідомляє autohome.

Деякі деталі перспективної новинки Hongqi з’явилися в Державному управлінні з інтелектуальної власності. Звичайно, повноцінне уявлення про зовнішність автомобіля за допомогою цих зображень не зібрати. На них видно каркас моделі і деталі інтер’єру. Китайські ЗМІ запевняють, що це кросовер.

У патенті машина має назву HQE320. Цікаво, що рівно такий же внутрішньозаводський індекс «HQE» має гіперкар S9. Однак якщо подивитися на стратегію розвитку бренду, яка була продемонстрована ще в 2020 році, то стає ясно, що там немає місця моделі вище флагманського електрокросовера E-HS9. Зате бензиновий HS9 ще не розкритий, цілком ймовірно, що машина, яку побачили в патентних зображеннях і є цим HS9.

Зрозуміло, що офіційних даних щодо силової установки немає, і найближчим часом не передбачається. Китайські ЗМІ губляться в припущеннях щодо двигуна. З одного боку, недавно був продемонстрований новий турбований 8-циліндровий двигун з індексом V8TD. Він розташується під капотом гібридного гіперкара S9, має потужність в 659 кінських сил і крутний момент 850 Нм. Ймовірно, що його отримають і інші перспективні моделі бренду. Однак, зовсім не виключається наявність електричних моторів, на кшталт E-HS9.

Компанія має величезний досвід в створенні електромобілів, і, швидше за все, може створити дві версії перспективної новинки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...