Honda зробить китайський ринок лідером електрифікації свого модельного ряду

Японська компанія Honda Motor досі дотримувалася консервативної стратегії переходу на електротягу, обіцяючи відмовитися від ДВС лише до 2040 року. На ринку США, наприклад, компанія в найближчі роки буде пропонувати тільки два батарейних кросовери на платформі GM Ultium, один з яких буде під маркою Acura. Зате в Китаї вже до 2030 року Honda відмовиться від реалізації машин, позбавлених тягових електродвигунів.

Як пояснює Electrek з посиланням на офіційний прес-реліз Honda Motor, мова йде про відмову від машин виключно з двигунами внутрішнього згоряння. Гібриди на місцевому ринку і за його межами будуть поставлятися без обмежень. На цьому тижні Honda представила електричні кросовери e: NS1 (на фото крайній зліва) і e: NP1 (на фото крайній справа), які з 2024 року будуть випускатися на спеціально побудованих підприємствах в Китаї, що функціонують в рамках співпраці з місцевими автовиробниками Dongfeng і GAC відповідно.

В цілому, до 2025 року Honda виведе на китайський ринок ще три моделі електромобілі сімейства e: N, а загальна кількість новинок даної серії за найближчі п’ять років збільшиться до десяти штук, хоча в нього увійдуть і гібриди. Батарейні електромобілі включають купе і модель класу GT, а також кросовер, їх концептуальний дизайн демонструється ілюстрацією вище. Не виключено, що до середини десятиліття Honda почне постачати ці електромобілі за межі Китаю.

Цікаво, що ще більш інертна в плані переходу на акумуляторні електромобілі компанія Toyota Motor вже зараз поставляє електромобілі на ринок Китаю, оскільки він просто є найбільшим в світі. Можливо, Honda керується схожими міркуваннями, починаючи експансію електромобілів з Китаю. У Європі компанія пропонує всього одну модель компактного електромобіля, а в США буде змушена до середини десятиліття спиратися на співпрацю з GM.

Чи виправдає себе подібна сегментація, стане відомо пізніше – не можна виключати, що Honda просто намагається грамотно розподілити ресурси. Минулого року компанії вдалося реалізувати в КНР близько 1,6 млн автомобілів, а ринок електрифікованих транспортних засобів цього регіону в цьому році має зрости до 3 млн примірників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...