Honda вимушена зупинити роботу п’яти заводів в США і Канаді

Ритмічність роботи автоскладальних підприємств була порушена в січні цього року через дефіцит напівпровідникових компонентів. Тоді Honda Motor була змушена скоротити обсяги випуску автомобілів в Північній Америці, але оскільки ситуація досі не виправилася, з 22 березня компанія на тиждень повністю зупинить відразу п’ять підприємств в цьому регіоні. Перебої з логістикою теж погіршують ситуацію.

Світовий дефіцит напівпровідникових компонентів є не єдиним несприятливим фактором, що впливає на діяльність Honda Motor. Підприємства марки розташовані в американських штатах Огайо, Індіана та Алабама, а також в канадській провінції Онтаріо. Складання автомобілів Honda буде змушена призупинити на тиждень ще й через проблеми з постачанням компонентів з Азії – порти на західному узбережжі США не можуть впоратися з навантаженням.

Погодні аномалії в США в минулому місяці також вплинули на діяльність місцевих постачальників автомобільних компонентів, як пояснює ресурс Nikkei Asian Review. Все це в сукупності змушує Honda Motor призупинити складання автомобілів на тиждень в США і Канаді. Як сильно скоротиться виробнича програма в результаті цих дій, не уточнюється.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело asia.nikkei.com

Коментарі
Завантаження...