Honda відкликає 200 тисяч автомобілів через несправність гальмівної системи

Інженери японської компанії Honda виявили проблеми з роботою датчика гальмівної системи, встановленої на автомобілях з силовими гібридними установками, виробленими в Китаї. За даними журналістів, заводи починають велику відкличну кампанію, під яку потрапить близько 200 тисяч автомобілів.

Крім автомобілів, вироблених на спільному японсько-китайському підприємстві, чисельність яких становитиме близько 95 тисяч, розробники збираються відкликати ще 105 тисяч машин, зібраних на заводі Honda Dongfeng.

За даними журналістів, ліквідацію несправності японські виробники доручили своїм китайським партнерам. Саме їм належить виявити всі дефектні деталі та замінити їх на справні.

Варто відзначити, що компанія Honda є не єдиним автовиробником, якому доводиться усувати недоліки проєктування чи збирання вже після випуску автомобілів на ринок. Як вдалося з’ясувати журналістам, відкликатимуть моделі 2018-2020 років складання. Оскільки йдеться про гальмівну систему, експерти радять власникам таких авто прислухатися до рекомендацій та привезли машини до офіційних сервісних центрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com