Honda пообіцяла випустити 10 нових моделей електромотоциклів у найближчі три роки

Honda оголосила про плани випустити десять нових моделей електричних мотоциклів до кінця 2025 року. Японська компанія є найбільшим у світі виробником мотоциклів із сукупним обсягом продажів за час її діяльності понад 400 млн. штук.

Під впливом успіху стартапів з виробництва електричних мотоциклів, таких як Zero Motorcycles та Energica, компанія ще у 2021 році оголосила про плани випуску чотирьох моделей електричних мотоциклів. Потім у березні 2022 року Honda анонсувала свій перший серійний електричний мотоцикл CRF-E2. Він має невеликі габарити, оскільки призначений для юних гонщиків. Мотоцикл оснащений електродвигуном з максимальною потужністю 2,5 кВт та змінним літій-іонним акумулятором ємністю 20 А·год. Вага мотоцикла – 106 фунтів (48 кг).

Тепер Honda намітила випустити не менше 10 нових електричних моделей мотоциклів в найближчі три роки. Компанія планує до 2030 року домогтися щорічного продажу електромотоциклів у розмірі 3,5 млн одиниць, або близько 15% від загального обсягу реалізації. Всі нові моделі будуть оснащені твердотілими батареями, які поки що знаходяться на стадії розробки. Запуск виробництва батарей намічено на 2024 рік. За словами компанії, плани з випуску 10 нових моделей електромотоциклів є частиною її стратегії досягнення вуглецевої нейтральності в мотоциклетному підрозділі до 2040 року.

У травні цього року Honda розкрила дизайн свого першого електромобіля для масового ринку Honda Prologue, який, як очікується, надійде у продаж у 2024 році. Компанія також повідомила, що електромобілі її розробки почнуть вироблятися у Північній Америці та з’являться у продажу у 2026 році. З 2026 року Honda випускатиме електромобілі на новій власній архітектурі e:Architecture. Через рік компанія розпочне виробництво нової серії доступних електромобілів на новій платформі, розробленій спільно з GM. А до 2030 року компанія розраховує продавати у Північній Америці близько 500 тис. електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co