Honda хоче оснащувати мотоцикли дронами

Японська компанія Honda подала патентну заявку на мотоцикл з вбудованим мультикоптером. Передбачається, що дрон зможе злітати під час їзди на байку, щоб спостерігати за трафіком або привозити заряджений акумулятор у випадку з електромотоциклом. Крім цього, мультикоптер зможе охолоджувати двигун за допомогою своїх гвинтів.

Зараз дрони в основному використовують для знімання з повітря та перевезення предметів. Найчастіше вони використовуються самі по собі, але є й такі проєкти, в яких їх додають до інших, більш великих транспортних засобів. Поки такі проєкти в основному носять або характер концептів, або знаходяться на стадії прототипів, але інженери продовжують розробляти нові варіанти об’єднання дронів з колісними транспортними засобами.

Так, Honda подала в американське патентне відомство заявку на мотоцикл з вбудованим дроном. На зображеннях з патенту видно, що дрон розташовується в задній частині байку. До зльоту він повністю або частково закритий дверцятами, які автоматично відкриваються при необхідності. Автори проєкту пропонують розкладати й складати сам дрон, рухаючи його “плечі” з гвинтами.

Як вказано у патентній заявці, дрон інженери Honda пропонують використовувати для того, щоб він міг пролетіти вперед та заздалегідь відстежити трафік на дорозі. Також мультикоптер може привезти водієві акумулятори або виконати функцію ретранслятора сигналу.

Найдивовижніше застосування, яке придумали автори заявки – це охолодження двигуна. Для цього мультикоптер залишається на мотоциклі та розкручує гвинти, щоб додатково прокачувати повітря, що надходить через передні повітрозабірники.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело carandbike.com