Haval представила гібридний кросовер H-Dog

Під брендом Haval, “дочкою” Great Wall, представлений новий кросовер H-Dog. Виглядає він так само, як і інші «Собаки» бренду (йдеться про Cool Dog та Dargo, який у Китаї продається під назвою Big Dog) — так собі, хоч із деяких ракурсів нічого.

Варто визнати, що завдяки рельєфним бокам H-Dog виглядає краще за інших «Собак». Здається, що автомобіль вийшов великим. Габарити це підтверджують: 4705×1908×1780 мм — найбільший із трійці. Колісна база складає 2810 мм.

Кросовер побудований на тій же платформі LEMON, що й інші пси. Проте є кілька відмінностей. Наприклад, це гібрид, частина шляху який здатний покласти виключно на електрику. По суті, тут три мотори: по одному електричному на кожній осі і 1,5-літровий бензиновий ДВС. Сумарна потужність – 240 кВт (еквівалентно 326 к. с.) і 530 Нм.

На низьких швидкостях ДВЗ працює виключно як генератор. У повноцінний робочий режим він підключається після 65 км/год. Відбувається це за допомогою двоступінчастого понижуючого редуктора з роботизованим механізмом перемикання, встановленим замість коробки.

Технічно можна їздити виключно на електричній тягзі, але заявлений пробіг не надто вражає: від 50 до 150 км залежно від обраного режиму їзди.

Друга відмінність — автомобіль більший за інших побратимів, він розрахований на позашляхові умови. Наприклад, при кліренсі 200 мм він отримав кут в’їзду 24° і кут з’їзду 30°. Є офіційно заявлена ​​глибина броду – 560 мм.

Крім гібридної версії, будуть і класичні. Однак про них поки що нічого не відомо. Haval розкриє інформацію ближче до старту виробництва – на конвеєрі H-Dog виявиться лише наступного року. Тоді ж стануть відомі ціни.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!