Характеристики XPeng P5 офіційно підтверджені

Машину помітили при підготовці до автосалону Гуандун-Гонконг-Макао.

Китайський портал autohome.com розкрив офіційні дані про технічні характеристики нового седана XPeng P5.

Нагадаємо читачам, що ще з квітня цього року китайські ЗМІ тільки ворожили про технічні параметри нового седана. І хоча найчастіше здогадки не мали достовірного ґрунту, більшість видань виявилися напрочуд точними у своїх оцінках.

Як і очікувалося, P5 отримає єдиний електродвигун на 211 кінських сил. Батареї будуть представлені в трьох варіантах ємності: 55,9 кВт*год, 66,2 кВт*год і 71,4 кВт*год, які забезпечують запас ходу в 460, 550 і 600 км по методиці NEDC відповідно.

За розмірами Xpeng P5 всього на 7 см коротший від флагманського P7. Його довжина становить 4808 мм з колісною базою 2768 мм. Для порівняння: у P7 ці показники – 4880 і 2998 мм відповідно. Головним козирем Xpeng P5 стала система автономного водіння XPILOT 3.5. Відзначимо, що на P7 стоїть тільки XPILOT 3.0, тобто новому седану дісталася технологічна інновація. Іншим нововведенням є лазерні радари далекої дії. З їх допомогою P5 зможе оцінювати стан дороги, стежити за світлофорами, визначати перешкоди і багато іншого. Згадки заслуговує і «режим кінотеатру». За бажанням можна перетворити свій автомобіль в справжній відеосалон з дуже комфортними сидіннями.

Раніше з’являлася інформація про те, що продажі новинки почнуться 17 липня. Ціни на новинку повинні оголосити тоді ж.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...