GMC готує новий повнорозмірний електричний пікап

Автомобіль складе компанію GMC Hummer EV і позиціюється як альтернатива Chevrolet Silverado EV.

Згідно з даними порталу motorauthority.com, американська компанія GMC готує ще один повнорозмірний пікап.

Новинка створюється як якась альтернатива Chevrolet Silverado EV. Ця модель покликана доповнити Hummer EV, який виробник зараховує до класу SUT, тобто до спортивно-утилітарних позашляховиків. У той час як перспективний пікап швидше за все буде позиціюватися як преміальний.

Згідно з відомостями, які GMC надав motorauthority.com під час телефонного дзвінка, машина цілком може отримати назву Sierra. Подробиць про потенційну дату дебюту поки немає.

Однак по технічній частині приблизно розуміння вже є. З огляду на те, що найближчим родичем перспективного Sierra EV стане Chevrolet Silverado, то не важко здогадатися про однакову платформу GM Ultium, яку напевно розділять обидва пікапи. Батареї, своєю чергою, запозичать від Hummer EV. Запас ходу, таким чином, зможе досягати 644 кілометрів. Відзначимо, що електричний аналог позашляховика Escalade від Cadillac теж може отримати ці вузли і агрегати.

Виробництво планують налагодити на заводі GM в Мічигані, де запланований випуск Chevrolet Silverado EV і GMC Hummer EV. Нагадаємо, що останній почне сходити з конвеєра вже восени, а про пікап Silverado поки ніяких подробиць немає.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motorauthority.com

Коментарі
Завантаження...