GM зібрався повернутися до Європи з електромобілями

Американський концерн General Motors планує найближчим часом вивести на європейський ринок два нові електромобілі, пише авторитетне видання Automotive News з посиланням на власні джерела в автоіндустрії.

GM фактично залишила європейський ринок кілька років тому. Спочатку компанія припинила продаж у Європі корейських автомобілів Daewoo, які пропонувалися як Chevrolet, а потім продала свою марку Opel: зараз остання входить до концерну Stellantis.

У результаті GM продавала в Європі лише дрібносерійні Chevrolet Corvette та кросовери Cadillac XT4, але зовсім невеликими партіями і лише на окремих ринках.

Однак тепер йдеться про появу електричного кросовера Cadillac Lyriq і пікапів і позашляховиком GMC Hummer EV.

Вивід на ринок Lyriq виглядає логічним: це сімейна машина з непоганим співвідношенням технічних показників, якості обробки салону та вигідної ціни. До того ж на європейському ринку вже є електромобілі трохи більші та дорожчі, наприклад Audi e-tron або BMW iX.

А ось поява «Хаммера» викликає більше питань. Це великі навіть за американськими мірками машини, яким доведеться дуже важко на вузьких європейських дорогах та у центральних частинах історичних міст.

До того ж електричний Hummer важить понад чотири тонни. А згідно з європейським законодавством, всі транспортні засоби, чия повна маса перевищує 3500 кілограмів, офіційно відносяться до вантажівок з усіма неприємними наслідками на кшталт необхідності «вантажної» категорії у посвідченні водія, заборони на в’їзд у житлові зони, обмеження на право паркування і так далі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autonews.com