GM збирає всього 12 екземплярів Hummer EV на день

Як повідомляє The Wall Street Journal (WSJ), навіть через кілька місяців після початку поставок Hummer EV компанія General Motors (GM) так і не змогла налагодити виробництво в достатніх обсягах – з конвеєра сходять лише 12 машин на день. Для порівняння, Ford щодня випускає 150 екземплярів пікапа F-150 Lighting, а Rivian за підсумками I кварталу задекларувала продуктивність від 30 до 40 електромобілів на день.

Представник GM Чед Лайонс (Chad Lyons) повідомив, що на даний момент у списку очікування Hummer EV значаться близько 77 500 покупців. За нинішніх темпів виробництва виконання всіх цих замовлень зайняло б понад 17 років. Пан Лайонс визнав, що до кінця року GM хоче різко збільшити обсяги виробництва. За версією WSJ, до цього моменту в американському Огайо буде запущений в експлуатацію завод з виробництва акумуляторів, а зараз GM доводиться задовольнятися батареями від LG.

Минулого року американський автовиробник відкликав 142 тис. електромобілів Chevrolet Bolt, чому передувало безліч інцидентів із самозайманнями машин через дефектні акумулятори виробництва LG. Майже всі витрати на великомасштабну кампанію на відкликання взяла на себе корейська компанія.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело wsj.com