GM збільшила інвестиції в електромобілі на найближчі роки до $35 млрд

Компанія General Motors (GM) повідомила, що збільшить до $35 млрд обсяг інвестицій в розробки та виробництво електричних та самокерованих автомобілів до 2025 року. Як вказує портал The Verge, це на 30 відсотків вище суми, про яку виробник заявляв в минулому листопаді і на 75 відсотків більше тих коштів, що компанія вклала в ці сфери в період до пандемії.

Хоча експерти індустрії прогнозують зростання популярності електромобілів в найближчі роки, частка цих транспортних засобів на світовому ринку автомобілів, як і раніше становить не більше двох відсотків. Своєю заявою компанія GM дає іншим зрозуміти, що вона має намір стати провідним виробником електромобілів, як мінімум в США, де вона є лідером виробництва автомобілів на двигунах внутрішнього згоряння. Раніше автовиробник також заявив, що до 2035 скоротить до нуля обсяги викидів шкідливих речовин своїми автомобілями.

Компанія GM не є єдиним автовиробником, що вкладають великі кошти в розвиток електричного транспорту. Минулого місяця компанія Ford оголосила про бажання інвестувати $30 млрд до 2030 року в цю сферу і електрифікувати 40 відсотків свого автопарку. Однак обсяги інвестицій GM і Ford в електромобілі не йдуть ні в яке порівняння з планами компанії Volkswagen, що є другим найбільшим автовиробником в світі. Німецький бренд раніше заявив, що протягом найближчих п’яти років вкладе в цей напрямок €73 млрд ($86 млрд).

Що стосується GM, то до 2025 року компанія планує випустити 30 нових моделей електромобілів, що становить 2/3 від її поточного асортименту в США. Новинки будуть представлені під усіма брендами, якими володіє GM, включаючи Cadillac, Buick, GMC і Chevrolet, і будуть спрямовані на покупців з різним рівнем доходу.

На цей час GM випускає в США тільки електричні Chevy Bolt і Chevy Bolt EUV. У поточному році компанія також збирається випустити в продаж електричні моделі позашляховиків Hummer EV і Hummer EV SUV, а також кросоверів Cadillac Lyriq і Celestiq. Ще автовиробник пообіцяв випустити електрифіковану версію пікапа Chevy Silverado. Крім того, у співпраці з SAIC компанія GM продає свої електромобілі в Китаї.

Раніше GM заявила про бажання прискорити будівництво двох нових фабрик з виробництва тягових акумуляторів в штатах Теннессі та Огайо і вивести їх на планову потужність до 2025 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com

Коментарі
Завантаження...