GM замінить всі модулі батарей в Chevy Bolt через ризик загоряння

Компанія хоче гарантувати заміну всіх дефектних модулів.

Компанія General Motors продовжує вживати заходів щодо проблемних акумуляторів електромобілів Chevrolet Bolt. Трохи більше ніж за рік стало відомо про більш ніж дюжину загорянь Bolt, пов’язаних з акумуляторами. Причому чотири з них відбулися в липні 2021 року.

У листопаді минулого року GM вперше оголосила про відкликання Chevy Bolt, а в липні був оголошений другий відгук. У листопаді власникам було рекомендовано заряджати автомобілі тільки до 90% і незабаром було випущено оновлення ПЗ, в якому обмеження активувалося автоматично.

Після цього до квітня скандал затих. Однак у квітні було випущено «останнє» виправлення програмного забезпечення, за яким незабаром наспіла ще одну пожежа. Оновлення повинно було визначати умови, які можуть призвести до пожежі, і видавати попередження про заміну модулів батарей до того, як виникне загоряння.

Однак після двох загорянь на початку липня GM визнала, що виправлення в оновленнях ПЗ не спрацювали, і приступила до повторного відкликання. Одночасно з відкликанням, виробник порекомендував автовласникам не паркувати в приміщенні та не залишати автомобіль заряджатися без нагляду. Потім 25 липня сталося ще два загоряння. GM все ще вивчає їх і поки відмовляється від коментарів.

Однак є і хороші новини. Представник GM повідомив журналістам, що компанія почала інформувати власників Chevrolet Bolt про можливість заміни всіх модулів батарей на нові починаючи з 23 серпня. Такі користувачі отримають нову гарантію на 8 років і 100000 миль (160934 км). Пріоритет по заміні буде віддаватися тим випадкам, де ризик найвищий – автомобілям 2017-2019 років і авто тих власників, хто має звичку регулярно сильно розряджати акумулятори.

За словами представника GM, автовиробник вирішив так вчинити з обережності, щоб гарантувати заміну всіх дефектних модулів. Ці модулі будуть відправлені в GM і LG для експертизи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...