Глава Lucid розповів, що думає про конкуренцію з Tesla

Генеральний директор Lucid Motors Пітер Роулінсон розповів, що думає про перегони на електромобільному ринку.

Глава американського електромобільного стартапу повідав про те, як бачить свою конкуренцію з Tesla з боку, передає teslarati.com. На його думку, битва в цьому сегменті ринку буде виграна за рахунок технологій, перетворюючи протистояння в «перегони на двох конях».

Більш того, Пітер Роулінсон також зазначив, що число попередніх замовлень на модель Lucid Air вже перевалило за 10 тисяч заявок. Для молодого електромобільного стартапу це істотні цифри, особливо на тлі жорстокої конкуренції з боку Tesla. Цікаво, що деякі люди, які залишали передзамовлення, платили по 7 тисяч доларів початкового внеску.

На думку власника стартапу, Lucid такими темпами зможе увірватися на автомобільний ринок, сильно потіснивши основних конкурентів. При цьому, Пітер бачить серед головних суперників не електромобілі, а бензинові машини. Таким чином, Lucid не прагне відбирати шматок пирога у Tesla, а, скоріше, нав’язати конкуренцію старим концернам в особі GM і Ford.

Особливий акцент Роулінсон зробив на тому, що зараз ніхто не хоче визнавати нинішній стан речей в електромобільному світі як перегони технологій. За його словами, зараз в цій гонитві знаходиться тільки один учасник – це Tesla. Завданням Lucid є масштабне інвестування в технології світового класу, щоб в кінцевому підсумку стати тим самим другим учасником, здатним дати бій Ілону Маску.

Нагадаємо читачам, що Роулінсон був головним конструктором Tesla Model S, доказом цього є численні документи, проте Маск не визнає його чільну роль у розробці машини. В кінцевому підсумку Пітер пішов з компанії, створивши свій автомобільний стартап. Восени минулого року він представив серійний седан Air, на який глава Tesla вирішив дати асиметричну відповідь, заявивши про створення Model S Plaid+, який так і не зміг дійти до серійного виробництва.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело teslarati.com

Коментарі
Завантаження...