Глава Ford пророкує початок цінових воєн після виходу електромобілів вартістю менше $25 000

В умовах різкого зростання цін на літієві акумулятори та сировину для їх виробництва розраховувати на повернення тенденції до зниження вартості електромобілів не доводиться, але голова Ford Джим Фарлі переконаний, що такий час настане. Найближчими роками на ринку зможуть з’явитися електромобілі вартістю $25 000 і вони розв’яжуть справжню цінову війну серед автовиробників.

За словами генерального директора Ford Motor, «галузь безперервно рухається у напрямку великої цінової війни». Поки що, втім, передумов для її швидкого початку немає. Продаючи електромобілі Mustang Mach-E за ціною від $45 000, компанія Ford змушена витрачати тільки на тяговий акумулятор не менше $18 000. Електромобілі нового покоління проектуватимуться таким чином, щоб знизити витрати часу та інших ресурсів на їхнє виробництво.

При цьому Фарлі не став конкретизувати власні плани випуску електромобілів вартістю $25 000, але інші представники галузі вже висловлювали подібні наміри. Принаймні, такі є у керівництва Volkswagen – другого за величиною автовиробника у світі, який сподівається обігнати Tesla за кількістю електромобілів, що продаються. Сама Tesla теж виношує ідею випуску компактного електромобіля за $25 000, просто розпочати реалізацію проєкту їй зараз заважає необхідність підготувати до постановки на конвеєр інші моделі з вищою початковою вартістю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co