Гігафабрика Tesla в Німеччині зіткнулась з “величезними” проблемами

Як повідомляють європейські ЗМІ, німецька гігафабрика Tesla зіткнеться з “масовими” затримками. Зазначається, що ряд важливих будівель на території недалеко від Берліна ще не побудовані.

Зокрема, інформаційне агентство Automobilwoche повідомляє, що компанія Tesla також ще не подала заявку в місцевий орган влади на будівництво акумуляторного заводу, який за планом повинен бути побудований до кінця цього місця.

Компанія Ілона Маска вже офіційно визнала, що не зможе укластися в терміни будівництва через проблеми, включаючи дотримання нормативних вимог, закупівлі, наймання персоналу та проблеми з постачанням. Компанія стикається з серйозними проблемами, що пов’язані з “темпами введення в експлуатацію виробничого обладнання та процесів з можливістю виробництва високоякісних одиниць у великих масштабах”.

Нагадаємо, що німецька Gigafactory Tesla буде випускати всі зразки електрокара Model Y, які будуть продаватися на європейському ринку. Тут же хочуть випускати 4680 акумуляторних елементів. Спочатку Tesla була націлена на дату початку виробництва в середині 2021 рок, але зараз є великі сумніви щодо цих термінів.

Крім цих проблем, Tesla зіткнулась ще з тим, що може не отримати стільки держдопомоги, як повідомлялося спочатку. Як повідомляють європейські ЗМІ, після того, як ЄС схвалив допомогу Tesla, BMW та іншим автовиробникам, щоб допомогти їм у перегонах з виробництва більшої кількості електрокарів, вважалося, що Tesla отримає близько одного мільярда євро інвестицій для акумуляторної частини Gigafactory. Але зараз остаточна цифра дотації ще не визначена.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co