Гібридний кросовер Hyundai Santa Fe PHEV проїжджає 50 км без використання ДВЗ

При використанні в міському режимі і невеликих пробігах власники Hyundai Santa Fe PHEV цілком можуть обійтися тільки електродвигуном.

Прийдешній гібридний кросовер Hyundai Santa Fe PHEV, який очікується на ринку цього літа, пройшов тестування Агентства з охорони навколишнього середовища США (United States Environmental Protection Agency, EPA). Також був підтверджений запас ходу в повністю електричному і змішаному режимі.

На цей час відомо, що гібрид Hyundai Santa Fe PHEV буде оснащений 1,6-літровим двигуном T-GDi Smartstream, а також невідомим електромотором. Загальна потужність енергетичної установки складе 261 к.с. при моменті, що крутить 350 Нм. Автомобіль комплектується новою шестиступеневою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу, які, за заявою виробника, гарантують підвищену паливну економічність.

Тести показали, що тільки на електротязі кросовер Hyundai Santa Fe PHEV може проїхати до 50 км завдяки наявності літій-іонної акумуляторної батареї ємністю 13,8 кВт•год. Цікаво, що сам виробник заявляв запас ходу на електротязі 48 км. Сумарний запас ходу при повному баку і зарядженому акумуляторі складе 708 км.

Варто відзначити, що при використанні в міському режимі та невеликих пробігах власники Hyundai Santa Fe PHEV цілком можуть обійтися тільки електродвигуном, але при цьому заряджати автомобіль доведеться щодня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com

Коментарі
Завантаження...