Genesis виведе низку нових моделей на європейський ринок

Корейська компанія розробила нову стратегію для свого філіалу Genesis Motor Europe, згідно з якою почне продажі нових позашляховиків GV70 і GV80 на європейському ринку. Крім того, до них приєднаються моделі G70, G70 Shooting Brake та G80. Зазначимо, що раніше в Європі офіційно була презентована ​​тільки одна модель марки Genesis з дуже низькими продажами.

До початку третього кварталу 2021 року в Європі з’являться модернізований Genesis G70 та його версія Shooting Brakе, яка є стратегічною моделлю на цьому ринку, бо спеціально адаптована до смаків європейських споживачів, що цінують практичність й ходові якості універсалів.

Зазначається, що універсал G70 кине виклик таким моделям як BMW 3-series Touring, Mercedes C-Class і Audi A4 Avant. Автівка оснащена дворівневими фарами в унікальному стилі Genesis та трьома бензиновими й дизельними двигунами.

Оновлений G70, який був презентований минулого місяця, отримав ті ж самі 2-літровий, 3,3-літровий бензиновий турбований двигун та 2,2-літровий дизельний мотор.

Вже відомо, що експортні моделі будуть випускатися зі старою трансмісією. Європейські ЗМІ прогнозують також можливість запуску нових бензинових турбомоторів Smartstream місткістю 2,5 та 3,5 літра. Саме вони встановлені в останніх моделях Stinger та G80. Цілком логічно було б додати до них нову трансмісію, що підвищить їх конкурентоспроможність на насиченому ринку Європи.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело just-auto.com