Genesis повісив цінник на електричний седан G80

На офіційному сайті преміальної марки з’явилася інформація про електричний автомобіль Genesis G80 версії 2023 модельного року. Вартість новинки становитиме менше 80 000 доларів.

Перший в історії електромобіль компанії пропонуватиметься в одній комплектації – повнопривідний седан із переднім та заднім електродвигунами.

Два електродвигуни Electrified G80 мають загальну потужність 365 кінських сил і величезний крутний момент у 700 Нм. Однак водії мають можливість переключитися на задній привід для економії енергії, особливо при русі накатом.

Мотори живляться від батареї ємністю 87,2 кВтг, яка здатна швидко заряджатися від 10 до 80% за 22 хвилини при використанні швидкої зарядки постійного струму потужністю 350 кВт (800 В). Genesis може похвалитися тим, що електричний седан має проїхати 454 кілометри на одній зарядці. Він також поставляється із сонячним дахом, який накопичує сонячну енергію для підвищення ефективності.

Нагадаємо, в США поточна лінійка електромобілів автовиробника складається з Electrified G80 і Genesis GV60 2023 модельного року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!