Genesis готує прем’єру нового електричного кросовера

Корейський преміальний бренд активно випробовує другий повністю електричний кросовер Genesis GV70e. Новинка може дебютувати вже в нинішньому році. Робота над електрифікацією модельного ряду Genesis триває швидкими темпами.

Місяць тому фотошпигунів вдалося сфотографувати перший електрокар лінійки – компактний кросовер GV60. А ще трохи пізніше стало відомо, що корейці зареєстрували в патентному бюро цілий розсип індексів: G70e, G80e, G90e, GV70e, GV80e та GV90e.

Один з них вже близький до втілення в металі й пластику – прототип електрокроса GV70e, який влучив у об’єктив під час проходження випробувань на льоду одного з замерзлих шведських озер.

Попри велику кількість камуфляжу, можна з упевненістю сказати, що дизайн екстер’єру збереже риси бензинового GV70, включаючи фірмову двоповерхову оптику. Основні зміни торкнуться фальшрадіаторної решітки та схеми скління задніх стійок.

Genesis GV70e буде середніх розмірів, бо габарити “електричка” навряд чи будуть більш-менш помітно відрізнятися від версії з ДВЗ довжиною 471,5 сантиметрів. Новинка розділить нову модульну архітектуру Electric-Global Modular Platform (E-GMP) з іншими електричними моделями KIA та Hyundai. Якщо все піде за планом, то прем’єра електрокроса може відбутися під завісу 2021 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...