Genesis готує прем’єру електричного кросоверу GV60

В кінці січня цього року преміальний бренд Genesis запатентував відразу кілька нових назв для електричних моделей: G70e, G80e, G90e, GV70e, GV80e і GV90e. Але серед них немає GV60. Цей факт змушує додати трохи скепсису щодо нового звіту з Південної Кореї, в якому стверджується, що Genesis випустить компактний електричний кросовер під назвою GV60 в кінці цього року. Але за даними видання Asia Times, бренд фактично підтвердив назву GV60 для свого першого електромобіля.

Раніше в компанії Genesis вже підтверджували, що його перший повністю електричний кросовер з’явиться в кінці цього року. Відомо, що він буде запущений разом з електричним кросовером KIA та серійною версією концепту Hyundai 45 під назвою Ioniq 5.

Вже відомо, що новинка буде базуватися на новій спеціальній електричній архітектурі Hyundai під назвою Electric-Global Modular Platform. Також в електричному кросовері буде реалізована бездротова зарядка.

Електричні кросовери KIA та Genesis готові до випуску в 2021 році та проходять останні випробування. Швидше за все, модель GV60 займе для бренду позицію кросовера початкового рівня, принаймні, з точки зору габаритів.

Як повідомляє Asia Times, що ще один позашляховик на батарейках приєднається до лінійки бренда в грудні цього року. Він буде називатися GV70e.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com