Генеральний директор Polestar розповів про майбутні новинки

Генеральний директор шведського електромобільного виробника Polestar Томас Інгенлат поділився подробицями про майбутні новинки бренду, передає caranddriver.com.

В першу чергу це стосується купевидного кросовера Polestar 3, який буде випускатися на заводі в США, де вже проводиться Volvo S60. Через якийсь час до них приєднається і XC90 нового покоління, який, як стало нещодавно відомо, може отримати нову назву.

Дворядний паркетник з’явиться в 2022 році. За розмірами новинка приблизно відповідає бензиновому XC90. При цьому, як заявляє Інгелат, створення такого автомобіля було усвідомленим рішенням. Компанія прагнула не повторювати флагманський кросовер з ДВЗ, а зробити щось нове в тих же габаритах, тому семимісних модифікацій не передбачалося спочатку, а спадаючий дах повинен підкреслити стрімкість і розкіш.

Крім того, в технічній частині плануються як варіанти з одним мотором, так і з двома електродвигунами. Як підкреслив глава Polestar, це рішення вкрай розумне і логічне, нагадавши, що в Австрії і Швеції завжди попит зміщуватиметься у бік повнопривідних автомобілів, в той час, як покупці з США і Китаю задовольняються одними передніми ведучими колесами.

Не забули в Polestar і про концепт Precept. Обіцяється, що купевидний седан все-таки отримає своє серійне втілення, попри те акцент виробника явно зміщується в бік кросоверів. У компанії впевнені, що краще пропонувати відразу кілька діаметрально різних продуктів, ніж зупинятися на одному сегменті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело caranddriver.com

Коментарі
Завантаження...