General Motors випустить електропікап Chevrolet Silverado з запасом ходу близько 650 км

Компанія General Motors повідомила про плани з виробництва електричної версії пікапа Chevrolet Silverado, свого самого продаваного автомобіля.

Президент GM Марк Ройс (Mark Reuss) заявив у вівторок, що електричний повнорозмірний пікап Chevrolet Silverado буде заснований на фірмовій платформі акумуляторних батарей GM Ultium. Запас ходу електромобіля при повній зарядці складе понад 400 миль (більш як 644 км).

Електричний Silverado буде вироблятися на заводі Factory Zero, недавно перейменованому в Detroit-Hamtramck, де будуть випускатися електромобілі та самоврядні транспортні засоби. На заводі зараз проводиться модернізація на суму понад $2 млрд. Тут також будуть випускатися повністю електричні кросовери та пікапи під брендом Hummer.

Передбачається, що електричний Silverado буде конкурувати з електричним пікапом F-150 компанії Ford, хоча також не можна скидати з рахунків Tesla Cybertruck, Rivian R1T і багато інших моделей.

Поки нічого не відомо про те, коли електричний Silverado буде запущений в серійне виробництво. Швидше за все, це відбудеться до 2025 року. До цього часу GM планує поставити понад 1 млн електромобілів по всьому світу та освоїти виробництво близько 30 моделей на електричному ходу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com

Коментарі
Завантаження...