General Motors відмовиться від випуску кросоверів на користь пікапів

General Motors відмовиться від випуску кросоверів на користь пікапів. Американський автогігант зіткнувся з дефіцитом напівпровідників і вирішив зробити ставку на повнорозмірні пікапи Chevrolet Silverado і GMC Sierra – їх виробництво відновлять 2 серпня. Простій трьох заводів, на яких випускають кросовери Chevrolet Traverse і Buick Enclave, триватиме додатковий тиждень: середньорозмірні позашляховики почнуть випускати з 9 серпня.

Заводи General Motors, на яких випускаються бестселери концерну – вантажівки Chevrolet Silverado і GMC Sierra – простоювали або працювали з неповним завантаженням два тижні. Оскільки повнорозмірні пікапи – найважливіша продукція GM, було прийнято рішення відновити виробництво, «пожертвувавши» кросоверами.

Представник GM дав зрозуміти, що в складній і нестабільній ситуації виробничим групам довелося «знаходити творчі рішення», щоб звести до мінімуму втрати в самих маржинальних і конкурентних сегментах ринку.

Раніше в GM вирішили оптимізувати конструкцію пікапів і позашляховиків – кілька партій автомобілів 2021 модельного року втратили системи старт-стоп, а з-поміж опцій була прибрана бездротова зарядка для смартфона.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело freep.com

Коментарі
Завантаження...