General Motors патентує новий автопілот “Hyper Cruise”

Як повідомляє портал GM Authority, американський автовиробник GM подав заявку на реєстрацію товарного знака Hyper Cruise в січні 2021 року. Заявці, поданій 13 січня 2021 року в патентне бюро USPTO, присвоєно серійний номер 90463840 і вказано: “електронна система контролю швидкості й кермового управління для полегшення автономного водіння наземного транспортного засобу, що продається як його невіддільна частина в категорії товарів й послуг”.

Нагадаємо, що раніше General Motors подала заявку на реєстрацію товарного знака Ultra Cruise у вересні 2018 року. З цієї причини вважалося, що Ultra Cruise буде називатися другою напівавтономною технологією, аналогічною Super Cruise, або, можливо, версією другої генерації.
Ґрунтуючись на новій документації, здається можливим, що GM може відмовитися від назви Ultra Cruise на користь Hyper Cruise.

Варто зазначити, що опис товарів й послуг для Super Cruise та Ultra Cruise суттєво відрізняється від опису Hyper Cruise. І Super Cruise, і Ultra Cruise мали наступний опис: “комп’ютерне програмне забезпечення, камери, ультразвукові сенсори, глобальна система позиціювання і радарні детектори об’єктів для напівавтономного водіння автомобілів”. Опис Hyper Cruise інший, але найбільш помітною з відмінностей є використання терміна “автономний”, а не “напівавтономний”.

Нагадаємо, що Super Cruise – це помічник при водінні без допомоги рук, який забезпечує напівавтономну функцію водіння на більш ніж 300 000 кілометрів хайвеїв в США і Канаді. GM публічно вже заявляла про те, що працює як мінімум над ще однією вдосконаленою версією Super Cruise, при цьому віцепрезидент автовиробника по глобальній розробці продуктів Дуг Паркс заявив минулого року, що вдосконалена версія системи водіння без допомоги рук буде працювати також на міських вулицях, а не тільки на хайвеях.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело gmauthority.com