General Motors і Shell будуть співпрацювати в області зарядних пристроїв

Перший проєкт буде реалізований в Техасі.

Американський автомобільний концерн General Motors і нафтогазова компанія Shell, згідно з даними autonews.com, почнуть співпрацю в рамках проєкту по розміщенню зарядних пристроїв.

Ця інформація з’явилася завдяки недавньому звіту, в якому обидві компанії планують прискорити впровадження електромобільного транспорту. Серед іншого передбачається розширення інфраструктури зарядних станцій.

Цікаво, що це не перший випадок співпраці Shell з провідними автомобільними гігантами. Фірма вже встановлює безліч пунктів зарядки по всьому світу. Крім того, вони кілька років монтують ці станції на своїх АЗС.

Партнерство з General Motors фактично буде укладене не безпосередньо, а з енергетичною компанією MP2 Energy LLC, що належить Shell. Стартовою точкою для втілення проєкту стане Техас. Цікаво, що власники автомобілів, чиї бренди належать GM, отримають можливість безкоштовно заряджатися ночами. Правда цей атракціон небаченої щедрості триватиме недовго, кінець акції закінчиться разом із закінченням літа.

Зрозуміло, що подібні проєкти в наш час не рідкість. Навіть великим концернам вельми важко розвиватися самотужки, для чого створюються спільні проєкти або підприємства.

Нагадаємо, що недавно голландський суд закликав Shell скоротити рівень викидів на 45 відсотків до кінця 2030 року. Водночас GM планує стати екологічно нейтральним виробником тільки до 2040 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autonews.com

Коментарі
Завантаження...