General Motors і LG побудують в США ще один завод тягових акумуляторів для електромобілів

У наступному році General Motors виведе на ринок перший електричний кросовер Cadillac, який отримав ім’я Lyriq. Збірка електромобіля буде налагоджена в штаті Теннессі, там же буде побудовано підприємство з випуску тягових батарей для нього. Участь в проєкті візьме корейська компанія LG Energy Solution, яка допомагає GM виробляти батареї сімейства Ultium.

На будівництво підприємства з випуску тягових акумуляторів в Теннессі партнери збираються витратити $2,3 млрд. У спільного підприємства вже є майданчик в штаті Огайо, але Reuters стверджує, що на ній для GM виробляються акумулятори іншого типу, які при складанні кросоверів Lyriq використовуватися не будуть. Оскільки остання модель електромобіля офіційно прив’язана до сімейства акумуляторів Ultium, то і в Теннессі має бути розгорнуте їх виробництво.

Коли підприємство з випуску акумуляторів в Теннессі почне працювати, не уточнюється, але LG зможе поставляти батареї для кросоверів Cadillac з третього джерела, поки виробництво в зазначеному штаті не набере обертів. У жовтні представники GM повідомили, що на будівництво підприємства по збірці електромобілів Lyriq в Теннессі буде витрачено $2 млрд. LG Energy Solution має намір вкласти в американське виробництво акумуляторів близько $4,5 млрд в найближчі чотири роки, на ці гроші буде побудовано не менше двох нових підприємств. GM обіцяє до 2035 року припинити випуск і продаж легкових автомобілів з ДВЗ, тому розширювати виробництво акумуляторів компанії доведеться прискореними темпами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело reuters.com

Коментарі
Завантаження...