General Motors готує електромобіль із запасом ходу понад 300 км за $23 тисячі (фото)

Американський концерн General Motors виводить на ринок недорогий електромобіль. Йдеться про Wuling Bingo, який коштуватиме близько 23 тисяч доларів.

Wuling Bingo розроблено за участю спеціалістів General Motors, адже американський концерн є співвласником китайського бренду разом із SAIC. Модель виявилася популярною на батьківщині, в Піднебесній — продають у середньому понад 20 тисяч авто на місяць.

У салоні електрокара можуть бути встановлені два дисплеї. На вибір запропоновано версії потужністю 41 і 68 к. с., а запас ходу електрокара становить від 203 до 333 км.

Раніше в Україні з’явились електромобілі Wuling G100P. Це комерційні моделі у кількох варіантах кузова. Вони розвивають 90 км/год та можуть проїхати від 250 до 300 км без підзарядки. Ціни на модель стартують від 1 035 000 гривень.

Як повідомлялось, електромобіль Nissan Ariya подолав близько 30 тисяч км за 10 місяців і відвідав 14 країн світу. Електромобіль оснастили величезними 39-дюймовими шинами BF Goodrich для бездоріжжя, також було встановлено багажник на даху і захист днища, а кліренс знано збільшили.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!