Geely та Volvo розробляють найкрутіший “автопілот” у світі

Автовиробники Geely Auto Group та Volvo Car об’єднали зусилля для розробки нових безпілотних технологій. Першочергові завдання компаньйонів – це створення “розумного” електротранспорту, який буде обладнано системою автономного управління та передовими силовими установками.

В рамках співпраці між компаніями вже заплановані розробка й виробництво двигунів внутрішнього згоряння нового покоління, а також електромоторів та гібридів. Крім того, нові електрокари Geely та Volvo будуть побудовані на загальних модульних архітектур SEA та SPA2.

Повідомляється, що заради оптимізації витрат автовиробники планують спільно закуповувати компоненти та обладнання. До того ж багато компонентів (двигуни, трансмісії й акумулятори) партнери хочуть продавати стороннім автовиробникам.

Однією з найамбітніших цілей компаній є також робота над рішеннями для створення самого високотехнологічного “автопілота” у світі з програмним забезпеченням від Zenseact – дочірньої компанії Volvo, що розробляє програмне забезпечення.

“Ми натхнені потенційним об’єднанням й можливостями зростання, створеними цією співпрацею, яке створить дві ще сильніші глобально конкурентоспроможні компанії” – зазначив Лі Шуфу, голова правління Geely Holding.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motorauthority.com

Коментарі
Завантаження...